ANGINA, CHŘIPKA

Ájurvédské bylinné čaje jsou připraveny podle prastarých receptur prověřených mnoha generacemi. Ze směsí na nejrůznější obtíže si můžete vybrat v kategori Přírodní medicína/Čaje,

Olej z čajovníku australského je uznáván jako přírodní antiseptikum. Doporučuje se kloktat při škrábání v krku, pro uvolnění dýchacího ústrojí kápněte 2 - 3 kapky do vody, na kostku cukru nebo na lžičku s medem a polkněte.

Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek.

Aromaoleje mají při léčbě mnoho způsobů využití. Nanášejí se na postižená místa, přidávají do koupele, rozprašují v místnosti atd.

Bylinné sirupy Klášterní officína jsou čistě přírodní a výborně chutnají. Všechny je najdete v kategorii Přírodní medicína/Bylinné sirupy.

Sůl z úpatí Himálaje bez chemických přísad s rozmarýnem, který prohřívá, prokrvuje a ulevuje od dýchacích potíží.

Vykuřovadla mají schopnost vyčistit prostor, kde pacient stůně a ulevit mu od potíží.

Gemmoterapie je přírodní léčba pupeny s vysokým obsahem účinných látek, bez negativních vedlejších účinků. Její výhodou je, že se může kombinovat s jinými druhy léčby.

Svíce z přírodního parafínu s avanturínem uvnitř pomáhá při léčbě všech nemocí.

Drahé kameny se k léčení používají už od pravěku. O jejich léčivých účincích si přečtěte ZDE.